383 800 199
Brit Premium 5+1 konzerva
Fitmin krmiva

Chicopee Holistic: prírodné krmivá podľa originálnych kanadských receptúr

Blogujeme Pridané 26.06.2020

Sofistikované krmivá bez obilnín Chicopee Holistic sú vďaka svojmu prírodnému zloženiu vhodné aj pre citlivé psy. Naviac ich zoženiete za veľmi priaznivú cenu.

Chicopee vyrába krmivá podľa originálnych kanadských receptúr. Súčasťou týchto krmív sú aj hodnotné zdravé zložky a superpotraviny, ktoré podporujú optimálnu výživu psov.

Suroviny

Krmivá neobsahujú sóju ani GMO. Všetky suroviny sú prísne kontrolované a pochádzajú zásadne z regionálnej produkcie. Počas výroby sú zaručené postupy podľa medzinárodného potravinového štandardu (IFS). Vynikajúca kvalita je teda ešte navyše podporená komplexnou kontrolou kvality.

4 receptúry, každá iná, ale napriek tomu majú veľa spoločného. Okrem toho, že báječne voňajú a ešte lepšie chutia, ich spája nasledujúcich 6 znakov, ktoré dokazujú špičkovú kvalitu týchto krmív.

Chicopee Holistic

 Grain Free - bez obilnín

Pretože sú krmivá Chicopee Holistic kompletne bez obilnín, zdroj uhľohydrátov nahradili kvalitné, vysoko stráviteľné zemiaky.

 Komplex pre pohyblivosť

Predstavuje kombináciu prírodného extraktu zo slávok zelenoústych a látok známych pre podporu pohybového aparátu - glukosamín a chondroitín sulfát. Tie účinne podporujú tvorbu a obnovu chrupaviek a správnych funkcií pohybového aparátu.

 Prírodná ochrana buniek

Ďalšou dôležitou zložkou sú šetrne sušené brusnice a čučoriedky, ktoré sa radia medzi silné prírodné antioxidanty a chránia bunky pred voľnými radikálmi. V krmivách je ďalej obsiahnutý vitamín E a selén, ktorý tiež predstavuje dôležitú ochranu buniek.

 Komplex pre hodvábnu srsť

Kombinácia prírodného oleja z lososa, ľanového semienka, kvasníc a vysoko kvalitného krillu je nesmierne dôležitým zdrojom omega mastných kyselín. Zaistí psíkovi krásnu lesklú srsť a zdravú kožu.

 Podpora črevnej mikroflóry

Čakanka je účinná diétna vláknina. Obsahuje totiž inulín a podporuje správne fungovanie zažívania. Vyvážená črevná mikroflóra je totiž základom zdravého a pravidelného trávenia.

 Mäkké granule (polotuhé)

Veľa psov uprednostňuje vlhčené granule. Krmivá Chicopee Holistic Soft Adult Pštros & Potato obsahujú 18 % vlhkosti a predstavujú teda pre psíkov úplne nový chuťový zážitok. Sú o niečo mäkšie, výborne chutia a krásne voňajú.

Krmiva Chicopee Holistic kúpite teraz v akcii so zľavou až 30 %! Vyberte svojmu psíkovi niektorú z nasledujúcich receptúr. Môže si pochutnať na jahňacím, pštrosím mäsu alebo lososovi. ↓↓↓

Chicopee Holistic   

 

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.