383 800 199
Brit Premium 5+1 konzerva
Fitmin krmiva

Mačacia slabina: salámy Brit Care Cat Meaty Snack

Blogujeme Pridané 03.09.2020

Predstavujeme skutočnú pochúťku vo svete mačacích maškŕt. Salámy Brit sú určené pre tých, ktorí chcú zvieraťu dopriať naozajstnú lahôdku v najvyššej kvalite a nezarobiť mu na zdravotné ťažkosti. Salámy obsahujú 95 % mäsa a vnútorností. A čo je tých zvyšných 5 %, pýtate sa? Poďme sa tomu podrobnejšie pozrieť na zúbok.

Kvalita nadovšetko

Ponúkame tri druhy salám a každá z nich je nabitá ako kvalitným mäsom, tak doplnkovými prvkami. Tými sú napríklad proteíny, tuky, vláknina, vápnik, kolagén a ďalšie. Vyberať môžete z príchuti hovädzieho, kuracieho alebo lososieho mäsa. Všetky salámy sú bez obilnín, pridaných farbív a cukru, bez sóje a GMO.

Brit vie, čo mačky chcú

Má jemnú konzistenciu vo forme šľahanej mäsovej peny, ktorá mačkám maximálne vyhovuje. Ideál pre mačiatka aj pre bezzubé staršie mačky. Ľahko sa krája, takže vždy ľahko odhadnete množstvo, ktoré mačke dávate.

Pozor na správne zásady podávania produktu. Riaďte sa pokynmi na obale ako je dávkovanie, podávanie salámy v izbovej teplote (pozor ale na skladovanie) a spotrebujte do uvedeného dátumu expirácie.

Druhy salám

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.