383 800 199
Brit Premium 5+1 konzerva
Fitmin krmiva

Marp balíčky plné dobrôt pre psy a mačky

Blogujeme Pridané 04.09.2020

Vedierka od značky Marp sú doslova nadupané dobrotami. Balíčky sú ideálne pre vašich štvornožcov ako ochutnávka špičkových krmív Marp, ale skvele poslúžia aj ako darček pre psíčkarov a mačičkárov.

Balíčkom Marp potešíte všetky psie aj mačacie labužníky. V praktickom vedierku plnom skvelých krmív (maškŕt, vaničiek, konzerv) nájdete navyše šikovné doplnky ako *odmerku na granule alebo viečko na konzervy, vďaka ktorému načatá konzerva vydrží dlhšie čerstvá. Praktický kýblik môžete využiť ako zásobník na granule.

*Doplnky sa líšia podľa konkrétneho balíčka

Benefity balíčkov plných maškŕt Marp

  • špičkové krmivá spĺňajúce maximálne požiadavky na výživu
  • vynikajúce zloženie všetkých krmív Marp
  • funkčné prírodné receptúry krmív
  • mäso prevažne z voľných chovov
  • bez pšenice, kukurice, sóje a chemických konzervantov
  • vysoká chutnosť a stráviteľnosť
  • ochutnávka niekoľkých receptúr v jednom balíku
  • kýblik ako zásobník na granule

Šteňací balíček s krmivom

Balíček je vhodný pre šteňatá všetkých plemien. Šteniatko má možnosť ochutnať nové receptúry, a vy tak máte jedinečnú príležitosť zistiť, čo vášmu štvornohému kamoškovi chutí najviac. V balíčku nájdete ako granule, tak i vaničky a maškrty pre psov. Šteňací balíček obsahuje aj vzorky granúl Doxneo a Artemis. Celé zloženie balíčka Marpo pre šteňatá nájdete v popise produktu.

Marp štěněčí balíček pro psy   

Balíček plný maškŕt Marp

Ideálny balíček plný maškŕt pre dospelých chlpáčov, ktorí majú radi kvalitné krmivá a radi skúšajú nové chute. Tento balíček je totiž našľapaný maškrtami a navyše obsahuje aj konzervy Marp a Doxneo. Kliknite na odkaz a mrknite na ten dlhý zoznam všetkých psích dobrôtiek ukrytých v tomto balíčku.

Marp pamlskový balíček pro psy kyblík   

Mačací balíček Marp

Aj mačacie lásky milujú ochutnávať niečo nové. Komu by tiež chutilo stále to isté dokola. Mačací balíček Marp poteší všetkých mačacích labužníkov, pretože obsahuje nielen suprové granule, ale navyše šťavnaté mäsové konzervy a vaničky. Všetky dobroty nájdete v popise produktu.

Marp kočičí balíček kyblík     

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.