383 800 199
Brit Premium 5+1 konzerva
Fitmin krmiva

Aktuálne zo sveta koní: storočím preverená kvalita od americkej značky Absorbine

Blogujeme Pridané 09.09.2020

Zaradili sme pre vás do repertoáru konských výrobkov novo aj tradičnú značku Absorbine, ktorá existuje už dlhých 128 rokov. Za viac ako storočie si získala dôveru chovateľov koní po celom svete. Aby nie, keď sa stará o zdravie a krásu tohto majestátneho zvieraťa.

Ako to všetko začalo

O vznik značky Absorbine sa postarala istá Mary Ida Young z amerického Massachusetts. Aplikovala svoje znalosti bylinkárstva a záhradníctva na vytvorenie prírodnej tinktúry, ktorá urýchľovala tok krvi v tele a zároveň liečila poranenia bez nepríjemného pálenia. Produkt najskôr denne používala na ošetrenie vlastného stáda. Potom vzal manžel Idy, Wilbur, tinktúru aj na miestnu závodnú dráhu. Ani jeden z nich iste netušili, aký úspech výrobok zožne. A tak sa zrodila legenda.

Čo všetko značka Absorbine ponúka

V kategórii výrobkov značky Absorbine môžete nájsť naozaj rozličné produkty určené k starostlivosti o kone. Sortiment ponúka aj produkty pre starostlivosť o vybavenie, ako sú napríklad sedlá alebo ďalšie kožené výrobky.

Starostlivosť o kopytá:

Starostlivosť o srsť, hrivu aj vlásie:

Starostlivosť o celkové zdravie:

Proti hmyzu:

  • Maska proti hmyzu - ľahká a zároveň veľmi pevná. Vďaka týmto vlastnostiam ju vezme na milosť aj ten najnáročnejší kôň.
  • Účinný repelent - vysoko účinný prípravok s dlhým účinkom. Ochráni vášho koňa od večných útokov otravného hmyzu.

Starostlivosť o vybavenie:

  • Renovátor kože - bojuje proti plesniam a zašlej koži (staré popraskané sedlo, plesnivá uzdečka)
  • Pracie prostriedky - nájsť u nás môžete špeciálne prípravky pre pranie kože v práčke, ale aj pre pranie podsedlovek, diek a rajtiek.

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.